Mūsų vertybės -
ekologija, atsakomybė bei rūpinimasis aplinka.

Savo klientams teikiame šias paslaugas:

Nuotekų valymo įrenginių pardavimas

Nemokamai atvyksime, pakonsultuosime, atliksime visus reikalingus skaičiavimus ir išrinksime jums tinkamiausią ir priimtiniausią nuotekų valymo įrenginio variantą už priimtiną kainą.

Nuotekų valymo įrenginių priežiūra ir aptarnavimas

Nors įrenginiai dirba savarankiškai, reikalinga nuolatinė jų priežiūra bei techninis aptarnavimas.

Nuotekų valymo įrenginių montavimas

Dėmesys kiekvienam klientui individualiai. Greitas ir kokybiškas nuotekų valymo įrenginio montavimas jūsų pasirinktame sklype. Nemokamas atvykimas į paskirties vietą.

Drenavimo sistemų įrengimas

Drenažas yra reikalingas sklypo paviršinių vandenų nusausinimui bei perteklinės drėgmės pašalinimui tam, kad apsaugotų namą, pamatus bei rūsius nuo galimos drėgmės ar net užtvindymo ir, kad kiemuose netelkšotų balos.

Žemės kasybos darbai

Profesionalūs ir kokybiški žemės kasybos bei lyginimo darbai. Sklypo formavimo darbai. Augalinio sluoksnio pašalinimas. Kranto formavimo darbai. Kasame smėlį, žvyrą, juodžemį, žvirgždą, skaldą. Naudojama naujausia ir moderniausia technika.

Medžių persodinimas

Didelių ir mažų medžių persodinimas. Kokybiškas ir greitas medžių paruošimas ir persodinimas į kitą vietą nedarant žalos gamtai. Darbai atliekami naudojant specialią techniką.

Lietaus nuvedimo sistemų įrengimas

Tai - sistemos, kurios padeda apsaugoti namo fasadą bei pamatus nuo drėgmės, jas įsirengus fasadas ir eksterjeras atrodo išbaigtas, lietus bei tirpstantis sniegas yra nukreipiami į surinkimo talpas, tokiu būdu namas apsaugomas nuo kenksmingos drėgmės.

EcoTempus - tai profesionalumas ir sąžiningi bei atsakingi žmonės.

Visos paslaugos, kurios yra atliekamos profesionaliai ir tinkamai, yra pasmerktos būti sėkmingomis.